Qaliblər 2012

“Elektron Təhsil” Respublika müsabiqəsində

qaliblərin və fərqlənənlərin siyahısı

 

“Fənlərin tədrisində İT-dən istifadə üzrə ən yaxşı  metodika” nominasiyası

1-ci yer:  Sevinc Babayeva, Bakı  şəhəri, 225№-li məktəb müəllimi

2-ci yer: İlahə Fazilova, Göyçay  rayonu, 3 №-li tam orta məktəb müəllimi

3-cü yer: Şirin Məmmədova, Bakışəhəri,318 №-li məktəb müəllimi

 

Fərqlənənlər: Sevinc Əsgərova,  Dünyabəyim Eminova, Səadət Dibirova, Nübar Manafova, Sevil Xəmmədova, Emin Əmirli

 

“İbtidai Təhsildə İT-dən istifadə üzrə ən yaxşı metodika” nominasiyası

1-ci yer: Püstə Həsənova, Bərdə rayonu, Zərifə Əliyeva adina lisey -məktəb müəllimi

2-ci yer: Rəna Abdinova, Gəncə şəhəri, 4 №-li orta məktəb müəllimi

3-cü yer: Elfira Nurullayeva, Gəncə şəhəri, 43 №-li orta məktəb müəllimi

3-cü yer: Şəhla Əsgərova, Bakı şəhəri, Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universitetinin magistr tələbəsi

 

Fərqlənənlər: Zərifə Bəşirova, Səbinə Həsənova, Kəmalə Yusufova, Vəfa Məmmədova, İlhamə Həsənova, Elnarə Əfəndiyeva

 

“İKT-dən istifadə edilməklə qurulan tədris prosesinin ən yaxşı modeli” nominasiyası

1-ci yer: Olqa Hümbətova, Bakı şəhəri, Avropa liseyi müəllimi

2-ci yer: Çingiz Hüseynzadə, Sumqayıt şəhəri, Evdə fərdi orta təhsil məktəbinin XI sinif şagirdi

3-cü yer: Sahirə Yusifova, Bakı şəhəri, 165 №-li məktəb müəllimi

Fərqlənənlər: Fidan Hüseynova, Bəhruz Bəhmanlı, Təranə Vəliyeva, Hicran Məmmədova, Mehriban Məhərrəmova, Ülviyyə Bağırova

 

“Müəllimlərin bloqları” nominasiyası

1ci yer: Solmaz Süleymanova, Bakı şəhəri, 238 №-li məktəb müəllimi

2-ci yer: Çinarə Bayramova, Sumqayıt şəhəri, 36 №-li məktəb müəllimi

3-cü yer: Elvin Əliyev,  İsmayıllı rayonu, N.Behdiyev ad. kənd tam orta məktəbi müəllimi

 

“Təhsildə İnternet Resurslar”

1-ci yer: Emil Hüseynov, Sumqayıt şəhəri, Rabitə və İnformasiya Texnologiyaları Nazirliyində müxbir

2-ci yer: Şəmsi Əliyev, Xırdalan şəhəri,B.Y.Cəfərov adına 3 №-li məktəb-lisey müəllimi

3-cü yer: Rəşad Əliyev, Bakı şəhəri, Xəzər Universiteti nəzdində Xəzərİnternet İnstitutunun direktoru

 

 

Əlavə Nominasiya:“Elektron Təhsil” Respublika Müsabiqəsində iştirak edən ən fəal region məktəbi nominasiyası - Gəncə şəhəri, 38 №-li məktəb