Qaliblər 2011

Diqqət !

Təşkilat Komitəsinin məlumatı:

 

"Elektron Təhsil" Respublika Müsabiqəsinin Təşkilat Komitəsi bildirir ki , Müsabiqənin qaliblərinin mükafatlandırılmasından ibarət olan Təqdimat Mərasimi 18 iyun 2011-ci il tarixdə saat 10.00 da Təhsil Nazirliyinin Akt Zalında keçiriləcək.

Müsabiqənin Əsasnaməsinin tələblərinə uyğun olaraq   qaliblər haqqında məlumat Təqdimat mərasimindən dərhal sonra bu saytda və KİV də dərc olunacaq.
 

Müsabiqənin  Təşkilat Komitəsi

 

"ELEKTRON TƏHSİL" RESPUBLİKA MÜSABİQƏSİNİN QALİBLƏRİ və FƏQRQLƏNƏNLƏR :

 

1. Fənlərin tədrisində İKT-dən istifadə üzrə ən yaxşı metodika NOMINASIYASI


1-Cİ YER.    Nuriyeva Bela - Bakı ş., T.Həsənov adına 23 nömrəli orta məktəb

 
2-Cİ YER.     Allahverdiyeva Tahirə - Bakı ş., Avropa liseyi

  

3-CÜ YER.   Doroşenko  Larisa - Bakı ş., 160 saylı Klassik Gimnaziya

 
 

2. İbtidai təhsildə İKT-dən istifadə üzrə ən yaxşı metodika  NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Səfərova Yaqut - Bakı ş., Avropa liseyi

2-Cİ YER.    Şirinova Ülviyyə - Bakı ş., H.Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi

3-CÜ YER.    Hacıyeva  Ülviyyə - Bakı ş., Ankara məktəbi

 

3. İKT-dən istifadə edilməklə qurulan tədris prosesinin ən yaxşı modeli NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Bayramlı Habil - Quba r. Amsar kənd tam orta məktəb

2-Cİ YER.    Bədirova Aidə - Sumqayıt ş. 1 nömrəli orta məktəb
                     
 3-CÜ YER. Məmmədova Samirə - Sumqayıt ş. 23 nömrəli orta məktəb

 

 

 4. Müəllimlərin bloqları  NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Cəlilova Fatimə - Bakı s., Kompüter Kolleci

  

2-Cİ YER.    Nuriyeva Bela - Bakı ş., T.Həsənov adına 23 nömrəli orta məktəb

                Piriyeva Pərvanə - İsmayıllı, İ. Həsənov adına səhər 1 nömrəli tam orta məktəb

 

 


5. Təhsildə İnternet texnologiyaları NOMINASIYASI

1-Cİ YER.      İsayeva Naidə - Bakı ş., 283 nömrəli məktəb

 

 2-Cİ YER.    Almaz Həsrət - Bakı ş. 204 nömrəli orta məktəb  

 

 3-CÜ YER   Abışov Nasim - Bakı ş., H.Əliyev ad. Müasir Təhsil Komplesi


                      

“Elektron Təhsil” Respiblika Müsabiqəsində iştirak edən

ən fəal region məktəbi NOMINASIYASI:

 

Quba Rayon Amsar Kənd tam orta məktəbi

 

 

Müsabiqədə fərqlənənlər 

1.   Gülnar Rəhimova - BSU Məktəb-lisey

2.    Xədicə Cəfərova - Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi
3.    Gülər  Musayeva - Suraxanı 282 №-li məktəb
4.    İnara  Nəsibova - 215 №-li məktəb
5.    Rəna  Əhmədova  - Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi
6.    Nigar Mustafazadə – T.Həsənov adına 23 saylı orta məktəb
7.    Zeynəbxanım İsmayılova - Bakı, Avropa liseyi 

8.    Behbudov Rəşid Musa - Sumqayıt
9.    Cümşüdov Ümid  Bakı, 219 saylı orta məktəb
10.   Nəsibova Arzu  - Sumqayıt, 18 saylı məktəb
11.   Quliyeva Afət  - Quba r, Amsar kənd tam orta məktəb
12.    Allahverdi Hidayət  - Cəbrayıl rayon D.Qurbani ad. məktəb
13.    Təhminə Ələsgərli - Xarici Dillər təmayüllü Gimnaziya
14.    Hamlet Əliyev - Ucar rayon 2 nömrəli orta məktəb
15.    Aysel Süleymanova - Bakı şəhəri 204 nömrəli orta məktəb
16.    Xaliq Qasımlı - Akademik Zərifə Əliyeva adına məktəb
17.    Ramiyə  Əliyeva - 31 saylı orta məktəb
18.    Şərafət  Bayramov - İsmayıllı,   Cülyan kənd orta məktəbi
19.    Elgün Xəlilov - Akademik Zərifə Əliyeva adına ümumtəhsil məktəb
20.    Duniyev Dadaşbala Ağayar –  Masallı rayon Ərkivan qəsəbə 4 nömrəli orta məktəb


Müsabiqənin Təşkilat Komitəsi