Qaliblər

Diqqət !

Təşkilat Komitəsinin məlumatı:

 

"Elektron Təhsil" Respublika Müsabiqəsinin Təşkilat Komitəsi bildirir ki , Müsabiqənin qaliblərinin mükafatlandırılmasından ibarət olan Təqdimat Mərasimi 21 iyun 2010-cu il tarixdə saat 10.00 da Park İNN otelində keçiriləcək.

Müsabiqənin Əsasnaməsinin tələblərinə uyğun olaraq   qaliblər haqqında məlumat Təqdimat mərasimindən dərhal sonra bu saytda və KİV də dərc olunacaq.
 

Müsabiqənin  Təşkilat Komitəsi

 

"ELEKTRON TƏHSİL" RESPUBLİKA MÜSABİQƏSİNİN QALİBLƏRİ və FƏQRQLƏNƏNLƏR :

 

1. Fənlərin tədrisində İKT-dən istifadə üzrə ən yaxşı metodika NOMINASIYASI


1-Cİ YER.    Rzayeva Sevinc Əmir (Qrup adından) – Heydər Əliyev adına MTK (Simmetriya  anlayışı)

 
2-Cİ YER.     Allahverdi Hidayət Fəhruz – Cəbrayıl Qurbani adına məktəb (Saitlerin novleri2)


3-CÜ YER.   Günel Bayramova – Heydər Əliyev adına MTK (Learn to describe)

                       Məmmədov Elyar Namiq - 3 №li Sumqayıt Peşə Liseyi (Fərdi kompüter)

 




2. İbtidai təhsildə İKT-dən istifadə üzrə ən yaxşı metodika  NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Mustafazadə Nigar – 23 nömrəli (Volshebniy Mir)

2-Cİ YER.    Mülkü Babaxanov – Qusar İnternat məktəbi (Nitq hissələri-oyun)

3-CÜ YER.  Məmmədova Natavan – 6 saylı məktəb ("cislo7 " 1 klass matematika)
                      İsmayılova Elnurə - Heydər Əliyev adına MTK (Felin tədrisi)



3. İKT-dən istifadə edilməklə qurulan tədris prosesinin ən yaxşı modeli NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Mülkü Babaxanov – Qusar İnternat məktəbi (Musiqi aləmi)

2-Cİ YER.    Almaz İsrail qızı Həsrət – 204 nömrəli (Biologiya və Ekologiyanın  tədrisinin ən müasir üsulu)
                     Hamlet Əliyev – Ucar 2 saylı (Karusel)

3-CÜ YER.  Əliyeva Səmagül Əsgər – 102 nömrəli  (Qazın sədaqət dərsi)


4. Müəllimlərin bloqları 
NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Duniyev Dadaşbala Ağayar oğlu - Masallı rayon Ərkivan qəsəbə 4 saylı orta  məktəb (Onlayn riyaziyyat jurnal)

 

2-Cİ YER.    Bağırova Mənzər Əhməd qızı – BKK (Riyaziyyat və informatika)

 

3-CÜ YER   Bahar İsmayılova - Zaqatala AMİ (Əməkdaşlıqla zirvəyə doğru)


5. Təhsildə İnternet texnologiyaları NOMINASIYASI

1-Cİ YER.    Hacıyev Elvin Əliniyaz oğlu (Qrup adından)  - Xaricidil.net

2-Cİ YER.    Almaz Həsrət – almazhasret.com
                     Cavid Mustafayev – resurs.az

3-CÜ YER   Əsgərov Ceyhun – Dünya şəhərləri haqqında
                      Quliyev Sənan Vidadı oğlu - A-dan Z-ə hər Nəsnə

 

Fərqlənənlər

1.    Yusif Səadət – Bakı Avropa Liseyi
2.    Səfərova Yaqut – Bakı Avropa Liseyi
3.    Şirinova Ülviyyə - Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi
4.    İslamova Şahnaz – Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi
5.    Həsənova İradə  - Bakı İdrak Məktəbi
6.    Mircamal Həşimov – Sabirabad Qasımbəyli kənd orta məktəbi
7.    Babayeva Ulduzə Məhərrəm – Bakı Kompüter Kolleci
8.    Mirzəyeva Zəminə İldrım qızı - Sumqayıt TET Gimnaziya
9.    Qurbanova Natalya - Akademik Zərifə Əliyeva adına orta ümumtəhsil məktəb
10.    Ağayeva Ülviyyə Cavanşir qızı (tələbə) – Azərbaycan Pedaqoji Universiteti
11.    Səfərəliyeva Emilya Mizandar – Sumqayıt Təfəkkür liseyi
12.    Aşurova Gülnarə Tofiq – Quba 3 nömrəli orta məktəb
13.    Həsənova Fəridə Xanlar (Qrup adından)– Akademik Zərifə Əliyeva adına orta
          ümumtəhsil məktəb
14.    Samirə Məşədibəyova – Ankara məktəbi məktəb lisey
15.    Məmmədova Gülay Rafiq qızı – Bakı Avropa liseyi
16.    Nasim Abışov Əjdər oğlu – Heydər Əliyev adına Müasir Təhsil Kompleksi
17.    Tural Gülməmmədov (Qrup adından) - Dədə Qorqud Özəl Türk Lisey
18.    Mehdiyev Ramil Şahin oğlu  - Saatlı Sarıcalılar kənd məktəbi
19.    Oruc Sənan Rafiq oğlu - İsmayıllı r., 5 saylı məktəb
20.    Fəxrəddin Yusifov – APU, müəllim


Müsabiqənin Təşkilat Komitəsi