Qaliblər 2014



“Milli elektron tədris resurslarının yaradılması” nominasiyası üzrə:

I yer Məmmədov Nizami Xaliq oğlu (Gədəbəy rayonu, Təhsil və Zaman qəzetində regionlar üzrə redaktor müavini) 
II yer Ağayev Sərvət Tacı oğlu (Göyçay rayonu, Qarayazı kənd orta məktəbin  müəllimi) 
III yer Cəfərova Esmira Nuruş qızı (Şirvan şəhər, 20 №-li tam orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür      

“Elektron lövhələrin istifadəsi ilə qurulan ən yaxşı dərs modeli”  nominasiyası üzrə:

I yer Dadaşova  Fidan Mahir qızı (Bakı şəhər, 261 №-li məktəb-liseyin müəllimi) 
II yer Hacıyeva İlhamə Aydın qızı (Bakı şəhər, Avropa liseyinin müəllimi) 
III yer Bağırova Aynurə Alim qızı (Bakı şəhər, 24 № məktəbin müəllimi) layiq görülmüşlər

“Onlayn vasitələrdən (veb 2.0, sosial servislər və s.) istifadə edilməklə qurulan ən yaxşı dərs/tədris layihəsi nümunəsi” nominasiyası üzrə:

I yer Qəribova Şəhla Heybət qızı (Şamaxı rayonu, 10 №-li tam orta məktəbin müəllimi)
II yer Cəfərzadə Gülgün Baloğlan qızı (İmişli rayonu, 5 №-li tam orta məktəbin müəllimi) 
III yer Hacıyeva Raifə Fazil qızı və Allahverdiyeva Günel İslam qızı (İmişli rayonu R. Alışov adına Bəhrəmtəpə qəsəbə tam orta və Hacalmuradlı kənd Q. Tarvediyev adına tam orta məktəblərin  müəllimləri) layiq görülmüşlər

“Təhsil Portalında (www.edu.az) yerləşdirilmiş resurslardan istifadə edilməklə qurulan ən yaxşı dərs/tədris layihəsi nümunəsi” nominasiyası üzrə:

I yer Quliyeva Xəyalə Xeyrullah qızı (Sumqayit şəhər, 29 №-li tam orta məktəbin müəllimi )
II yer Əliyeva Könül İsa qızı (Zaqatala rayonu, Tala 5 №-li tam orta məktəbin müəllimi) 
III yer Quliyeva Nurlan Səəddin qızı (Göygöl rayonu, Üçtəpə kənd orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür                  

“1 şagird : 1 kompüter modelində ən uğurlu dərs” nominasiyası üzrə:

I yer Məhərrəmova Sevinc Nəriman qızı (Bakı şəhər, "Ankara məktəbi" məktəb-liseyin müəllimi) 
II yer Musayeva Nərmin Əsəd qızı (Şəki şəhər, 5 №-li tam orta məktəbin müəllimi)  
III yer Muradlı Çingiz Məzahir oğlu (İsmayıllı şəhər, 3 №-li tam orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür                   

“Müəllimlərin bloqları”  nominasiyası üzrə:

I yer Əhmədova Aliyə Fərman qızı (Sumqayıt şəhər, İ. Qayıbov adına 1 №-li tam orta məktəbin müəllimi ) 
II yer Ramazanov Vasif Ağalar oğlu (Sumqayıt şəhər, Fars-ingilis dilləri təmayüllü tam orta internat məktəbin müəllimi) 
III yer Sadıqova Esmira Elman qızı (Şəki şəhər, 11 №-li tam orta məktəbin müəllimi) layiq görülmüşdür                    

“Təhsildə İnternet resurslar” nominasiyası üzrə: 

I yer Əliyev Hamlet Qasım oğlu (Bakı şəhər, “Modern Məktəbi”n müəllimi) 
II yer Fərəcova Gülçöhrə Əsgər qızı (İsmayıllı rayonu, 6 №-li tam orta məktəbin müəllimi)  
III yer Əhmədov Əzizağa Fəyyaz oğlu (Ucar rayonu) layiq görülmüşdür